تبلیغات
سرزمین عاشقان - رازهای عشق
 
سرزمین عاشقان
منم شاگرد مدرسه عشق و مجنون است استادم
درباره وبلاگ


سلام به سرزمین عاشقانه من خوشقدم هستید صفا آورده اید من میوند تره کی در حضور گرمتان با هر نوع سوالات شما جوابگو هست.maiwand.taraki200@gmail.com

مدیر وبلاگ : میوند تره کی
موضوعات
نویسندگان
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 1388/05/24 :: نویسنده : میوند تره کی

 راز عشق از نوشته های n.s.b  رازهای عشق راز عشق از نوشته های n.s.b

گفته های دونالد والترز خیلی کوتاه است گاهی به یک خط هم نمی رسد. اما اگر هر یک از آن ها را برای چند بار در روز بخوانید اثر عمیقی در روح شما خواهد داشت. هر گفتار برای یک روز است. روزهای زندگی شما با تکرار این جملات و ورود مفهمومشان به ضمیر ناخود آگاه شما خیلی زیبا تر خواهد شد. در هر حالی که هستید به خصوص پیش از خواب یکی از گفتار ها را تکرار کنید. ابتدا با صدای بلند و کم کم به شکل زمزمه. بله به همین سادگی...

1. راز  عشق در تواضع استراز عشق از نوشته های n.s.b :  این صفت به هیچ وجه نشانه تظاهر نیست. بلکه نشان دهنده احساس و تفکری قوی است. میان دو نفری که یک دیگر را دوست دارند، تواضع مانند جویبار آرامی است که چشمه محبت آن ها را تازه و با طراوت نگه می دارد.

 ادامه دارد...

 

2. راز عشق در احترام متقابل است راز عشق از نوشته های n.s.b : احساسات متغیر اند، اما احترام دو طرف ثابت می ماند. اگر عقاید شریک زندگی ات با عقاید تو متفاوت است،  با احترام به نظریاتش گوش کن. احترام باعث می شود که او بتواند خودش باشد.

 

 

3. راز عشق در این است که  به یک دیگر سخت نگیرید راز عشق از نوشته های n.s.b : عشقی که آزادانه هدیه نشود اسارت است.

 

 

4. راز عشق در این است که هر روز کاری کنی که شریک زندگی ات را خوشحال کندراز عشق از نوشته های n.s.b :  کاری مثل دادن هدیه ای کوچک، تحسین،  لبخندی از روی محبت. نگذار که جویبار محبت از کمی باران، بخشکد.

 

 

5. راز عشق در این است که  رابطه تان را مانند یک باغ، با محبت تزئین کنیدراز عشق از نوشته های n.s.b: بذر علاقه ها و عقیده های تازه را بکار که زیبایی بروید. ضمنا فراموش نکن که باغ را باید هرس کرد، مبادا غنچه های گل پوشیده از علف های هرز عادت شود. برای این که عشق همواره با طراوت بماند باید به آن  مثل هنر خلاقانه نگاه کرد.

 

 

6. راز عشق در خوش مشربی است : شوخی با دیگران را فراموش نکن، در ضمن مراقب شوخی هایت هم باش. شوخی نا پسند نکن. شوخی باید از روی حسن  نیت باشد، نه نیشدار.

 

 

7. راز عشق در این است که حقیقت اصلی عشق، یعنی تفکر را از یاد نبریراز عشق از نوشته های n.s.b : آیا یک رابطه دراز مدت، مهم تر از اختلافات  کوچک و زود گذر نیست؟

 

 

8. راز عشق در این است که  مانع بروز هیجانات منفی در وجودت شوی، و صبر کنی تا خون سردی را دوباره به دست آوری راز عشق از نوشته های n.s.b :  با این که احساس جلوه الهام است، اما شخص عصبانی نمی تواند چیزها را با وضوح درک کند. قلبت را آرام کن. تنها به این وسیله است که می توانی چیز ها  را آن گونه که هستند، در یابی .

 

 

9. راز عشق در این است که  طرف مقابلت را تحسین کنی :  هر گز با فرض این که خودش این چیز ها را می داند، از تحسین غافل نشو. مشکلی پیش نخواهد آمد اگر بار ها با خلوص نیت  بگویی: دوستت دارم. گر چه احساسات بشری به قدمت نسل بشر است، اما کلمات همواره تازه و جوان خواهند ماند.

 

 

10. راز عشق در این است که  در سکوت دست یکدیگر را بگیرید راز عشق از نوشته های n.s.b : کم کم یاد می گیرید که بدون کلام رابطه برقرار کنید.

 

 

11. راز عشق در توجه کردن به لحن صدا است :  برای تقویت گیرایی صدا، باید آن را از قلب برآورید، سپس رهایش کنید تا بلند بشود وبه سمت پیشانی برود تارهای صوتی را آرام و رها نگه دار. اگر احساسات قلبی ات را به وسیله صدا بیان کنی، آن  صدا باعث ایجاد شادی در دیگری خواهد شد.

 

 

12. راز عشق در این است که بیشتر با نگاه حرف بزنی : زیرا چشم ها پنجره های روح هستند. اگر هنگام صحبت کردن از نگاه استفاده کنی، مثل آن است که پنجره ها را با پرده های زیبایی بیارایی و به خانه گرما و جذابیت ببخشی.

 

 

13. راز عشق دراین است که  از یک دیگر انتظارات بی جا نداشته باشید راز عشق از نوشته های n.s.b : زیرا نقص همواره جزء لا ینفک انسان است ذهنت را بر ارزش هایی متمرکز کن که شما را به یک دیگر نزدیک تر می کند نه بر مسائلی که بین شما فاصله می اندازد.

 

 

14. راز عشق در این است که  حس تملک را از خود دور کنی : درحقیقت هیچ کس نمی تواند مال کسی شود. شریک زندگی ات را با طناب نیازمبند. گیاه هنگامی رشد می کند که آزادانه از هوا و نور آفتاب استفاده کند.

 

 

15. راز عشق در این است که  شریک زدگی ات را در چار چوبی که خودت می پسندی حبس نکنی راز عشق از نوشته های n.s.b : عیب جویی باعث تباهی می شود. همه چیز را همان طور که هست بپذیر، تا هر دو شاد باشید. قانون طلایی این است:  نقاط قوت را تقویت کن، و ضعف ها را نه تقویت کن نه تقبیح. هرگز سعی نکن با سوزاندن، جلوی خونریزی زخم را بگیری...

 

 

16. راز عشق در این است که هنگام سوء تفاهم، فقط به این فکر نکنی که طرف مقابل چگونه ناراحتت کرده است راز عشق از نوشته های n.s.b : در عوض به راه حلی فکر کنی که در آینده از بروز چنین سوء تفاهم هایی جلو گیری کنی .

 

 

17. راز عشق در این است که  وقتی پیشنهادی به ذهنت می رسد، به نیاز خودت برای بیان آن فکر نکنی راز عشق از نوشته های n.s.b :  بلکه به علاقه دیگری به شنیدن آن فکر کنی. اگر لازم بود، حتی ماه ها صبر کن  تا آمادگی شنیدن آن چه را می خواهی بگویی پیدا کند.

 

 

18. راز عشق در آرامش است : زیرا آرامش باعث تکامل عشق می شود. عشق، هوای نفس و احساست شدید نیست. عشق انسان ها نسبت به یک دیگر بازتابی از عشق ازلی است خداوندگار آرامش کامل است.  

 

 

19. راز عشق در این است که  در وجود یک دیگر عاشق خدا باشید راز عشق از نوشته های n.s.b : تا همواره علی رغم همه اشتباهات، تشنه رسیدن به کمال باشید،  چرا که بشر همواره علی رغم موانع فراوان، سعی می کند به سمت آرمان های جاودانه حرکت کند.

 

 

20. راز عشق در این است که  محبت تان را بسط دهید راز عشق از نوشته های n.s.b :  تا تبدیل به عشق واقعی میان دو انسان شود. سپس آن عشق را که دست پرورده پروردگار است بسط دهید تا بشریت و کل مخلوقات را در بر گیرد.

 

 

21. راز عشق در این است که  به دیگری لذت ببخشی راز عشق از نوشته های n.s.b :  ولی عشق را برای لذت نخواهی. زیرا عشق حقیقی هوا و هوس نیست. هر چه نفس قوی تر باشد، تقاضاهایش بیشتر می شود و هر چه تقاضاهای نفس قوی تر باشد، خودپرستی را در تو بیشتر و بیشتر تقویت می کند. عشق چهره واقعی خود را در ملایمت و مهربانی آشکار می کند، نه در لذت جویی .

 

 

22. راز عشق در مراعات حال دیگری است راز عشق از نوشته های n.s.b : هر قدر که ملاحظه حال دیگران را می کنی، کسی را که دوست داری بیشتر ملاحظه کن.

 

 

23. راز عشق در این است که  جاذبه های خود را با دیگری قسمت کنی راز عشق از نوشته های n.s.b : جاذبه نیرویی لطیف و نافذ است که  از دیگری دریافت می کنی . این نیرو تنها با بخشش رشد میکند .

 

 

24. راز عشق در ایجاد تنوع در زندگی است :  نگذار که روزمرگی ها مثل سیم های کوک نشده ساز، نغمه زندگی عاشقانه تان را به نوایی غم انگیز تبدیل کند.

 

 

25. راز عشق در این است که  در هر فر صتی در کنار هم آرام بگیرید راز عشق از نوشته های n.s.b :  با هم تنها باشید، و افکارتان را با یک دیگر در میان بگذارید. لازم نیست برای سرگرم شدن حتما  از محرکات خارجی استفاده کنید. قرار بگذارید که بیشتر با هم تنها باشید  تا بتوانید خودتان باشید.

 

 

26. راز عشق در این است که با زمانه کنار بیایید : مایع عشقتان را طوری نگه دارید  که بتوانید گودال هایی را که زندگی پیش پایتان می گذارد، پر کنی.

 

 

27. راز عشق در این است که  به محبوبتان قدرت و آرامش بدهید راز عشق از نوشته های n.s.b : و از او قدرت و آرامش دریافت کنید، اما نه با اصرار.

 

 

28. راز عشق در استواری است : در فصول مختلف زندگی، عشقتان را مانند کوه بلندی استوار، مانند خاک حاصلخیزی پر ثمر و مانند آفتاب چنان در مرکزیت نگه دارید، که همه ستارگان گسترده زمان و فضا به دور آن گردش کنند .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه 1397/11/9 04:47 ب.ظ
concert tickets in washington dc (http://255255.pw) фарш volunteers
- thehairtrends.info - bon jovi tickets quicken loans arena
best mattresses for back pain (thelsman.info) cheap amtrak tickets for
students kerry cassidy (sistemagiocoitalia.info) houston texans
season tickets cost 2013 http://the-bath-studio.info/
http://tv-culturas.info/ http://debtdc.info
جمعه 1396/12/4 05:44 ق.ظ
من اطلاعات ارزشمندی را که در مقالات خود ارائه می دهید دوست دارم.

من وبلاگ شما را نشانه گذاری میکنم و مجددا در اینجا چک میکنم
من کاملا مطمئن هستم که بسیاری از چیزهای جدید را در اینجا یاد می گیرم!
با آرزوی پیروزی برای آینده!
جمعه 1396/09/24 05:38 ب.ظ
سلام ممنون بابت اینکه من می دانم که چه میزبانی وب را استفاده می کنید؟
من وبلاگ خود را در 3 اینترنت کاملا متفاوت بارگذاری کرده ام
مرورگرها و من باید بگویم که این وبلاگ بارها خیلی سریعتر و بیشتر می شود.
آیا شما می توانید ارائه دهنده میزبانی وب خوب را با قیمت مناسب پیشنهاد دهید؟
کودوس، من از آن قدردانی میکنم!
جمعه 1396/09/10 03:03 ق.ظ
آیا در این وبسایت یک مشکل اسپم داشته اید؟ من هم یک وبلاگ نویس هستم، و من از وضعیت شما شک داشتم؛ بسیاری از ما برخی از آنها را توسعه داده اند
روش های خوب و ما به دنبال استراتژی های تبادل با افراد دیگر،
چرا من علاقه مند به ایمیل من نیستم
چهارشنبه 1396/09/8 12:33 ق.ظ
سلام، مقاله دلخواه خود را در مورد چاپ رسانه، ما همه
آگاهی از رسانه ها، منبع خوبی از اطلاعات است.
دوشنبه 1396/09/6 09:25 ب.ظ
این واقعا جالب است، شما یک وبلاگ نویس فوق العاده حرفه ای هستید.

من به فید RSS شما پیوستم و منتظرم
به دنبال بیشتر از پست با شکوه خود. علاوه بر این، وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی من به اشتراک گذاشته ام
جمعه 1396/09/3 05:14 ب.ظ
شما چندین امتیاز خوب در آنجا ایجاد کرده اید. من به شبکه نگاه کردم تا بیشتر در مورد موضوع بیشتر بدانم و بیشتر افراد را پیدا کردم
با دیدگاه های شما در این سایت همراه خواهد بود.
سه شنبه 1396/08/30 08:01 ب.ظ
پس از آن، بعضی از آنها می خواهند با آخرین فن آوری ها به روز شوند
بازدید از این وب سایت را بپردازید و تمام وقت آنرا به روز کنید.
پنجشنبه 1396/08/18 03:30 ق.ظ
این موضوعی است که نزدیک به قلب من است... سلام!
دقیقا جزئیات دقیق کجاست؟
شنبه 1396/08/13 11:16 ب.ظ
من واقعا خوشحالم که نگاهی به این پست های وب سایت که حاوی مقدار زیادی از ارزشمند است
داده ها، برای ارائه این آمار است.
شنبه 1396/08/13 06:45 ب.ظ
انگار ذهن من را میخوانی! به نظر می رسد که خیلی از اینها را بدانید، همانطور که شما نوشتید
کتاب در آن یا چیزی من فکر می کنم که شما می توانید با یک
چند عکس برای راندن پیام به خانه کمی، اما به غیر از این، این وبلاگ فوق العاده است.
خوب خواندن قطعا برگشتم
چهارشنبه 1396/08/10 09:27 ب.ظ
من دوست داشتم همانطور که شما در اینجا دریافت می کنید انجام می شود.

این طرح مضر است، موضوع نویسنده شما شیک است.

با این وجود، شما فرماندهی را بر آن داشتید که می خواهید تحویل دهید
زیر. ناخودآگاه به طور دقیق همانطور که قبلا به آن اشاره شد، دوباره بیشتر می شود
تقریبا اغلب در داخل مورد شما این افزایش را محافظت می کند.
چهارشنبه 1396/08/10 07:41 ب.ظ
چرا کاربران هنوز برای خواندن روزنامه ها در این دنیای تکنولوژیکی استفاده می کنند
همه چیز در شبکه قابل دسترسی است؟
چهارشنبه 1396/08/10 07:23 ب.ظ
برای آخرین اطلاعات شما باید بروید
وب و وب را می بینم. این صفحه وب را به عنوان بهترین وب یافتم
سایت برای آخرین به روز رسانی
چهارشنبه 1396/08/10 05:10 ب.ظ
وبلاگ بزرگ اینجا! همچنین وب سایت شما بسیار سریع بارگذاری می شود!
چه میزبان وب شما استفاده می کنید؟ آیا می توانم پیوند وابسته به میزبان خود را دریافت کنم؟
من آرزو می کنم که وب سایت شما به همان اندازه که شما می توانید بارگذاری کنید
سه شنبه 1396/08/9 10:04 ب.ظ
Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources back to your
webpage? My website is in the very same area of interest as yours and my users would definitely benefit from some of the
information you present here. Please let me know if this ok with you.
Thanks a lot!
سه شنبه 1396/08/9 07:07 ب.ظ
Thanks for finally writing about >سرزمین عاشقان - رازهای عشق <Liked it!
سه شنبه 1396/08/9 05:02 ب.ظ
ضرب و شتم فوق العاده! من می خواهم تا در حالی که شما وب سایت خود را تغییر دهید، شاگرد، چگونه
آیا می توانم برای یک وب سایت وبلاگ مشترک شوید؟ این
حساب من یک معامله اجباری را به من داد. من شده ام
کمی آشنا از این پخش شما مفهوم روشن واضح را ارائه داد
دوشنبه 1396/08/8 10:22 ب.ظ
به دلیل اینکه مدیر این صفحه وب کار می کند، هیچ سؤالی خیلی سریع نیست
به علت ویژگی های آن، مشهور خواهد بود.
یکشنبه 1396/07/30 07:36 ب.ظ
سلام، من فکر می کنم سایت شما ممکن است داشته باشد
مسائل مربوط به سازگاری مرورگر وب. هنگامی که به وبلاگ شما در Safari نگاه می کنم، به نظر می رسد خوب است، اما هنگام باز کردن در اینترنت اکسپلورر، برخی از مسائل همپوشانی وجود دارد.
من به سادگی می خواستم به شما سرعتی سریع ارائه کنم!
به غیر از این، وب سایت فوق العاده!
دوشنبه 1396/06/20 01:09 ب.ظ
بلافاصله می روم تا صبحانه بخورم، وقتی صبحانه می خورم دوباره خوابیده ام
اخبار اضافی
دوشنبه 1396/06/20 12:34 ب.ظ
شریک زندگی من و من در اینجا از صفحه دیگری از صفحه دیگری گله کردم و فکر کردم
ممکن است چیزها را بررسی کنی من دوست دارم آنچه را که می بینم، بنابراین فقط دارم
شما را دنبال می کند. برای جستجوی مکرر صفحه ی وب خود به نکات بعدی نگاه کنید.
دوشنبه 1396/06/20 12:18 ب.ظ
از آنجا که مدیر این وب سایت در حال کار است، هیچ تردیدی در کوتاه مدت آن معروف خواهد بود
به ویژگی های آن
دوشنبه 1396/06/20 11:41 ق.ظ
قدردانی از این پست اجازه بدهید من آن را امتحان کنید.
دوشنبه 1396/06/20 11:19 ق.ظ
پست بسیار خوبی است من فقط بر وبلاگ شما تکان دادم و آرزو کردم
می گویند که من واقعا از مرور پست های وبلاگ لذت بردم.

پس از همه من به اشتراک شما اشتراک خواهد شد و امیدوارم که شما خیلی زود نوشتید!
دوشنبه 1396/06/20 04:29 ق.ظ
این چشمگیر است که شما از ایده های این مقاله نیز دریافت می کنید
همانطور که از بحث ما ساخته شده در اینجا
شنبه 1396/05/14 10:05 ب.ظ
Hi I am so grateful I found your webpage,
I really found you by accident, while I was browsing on Askjeeve for something else,
Regardless I am here now and would just like to say many thanks for a remarkable post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don't have time
to look over it all at the moment but I have book-marked it and also added your RSS feeds, so when I
have time I will be back to read much more, Please do
keep up the superb job.
پنجشنبه 1396/05/12 10:33 ب.ظ
Hi there mates, fastidious post and pleasant urging commented
at this place, I am truly enjoying by these.
سه شنبه 1396/05/10 10:14 ب.ظ
Hi there are using Wordpress for your site platform?

I'm new to the blog world but I'm trying to get
started and set up my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog?
Any help would be really appreciated!
سه شنبه 1396/05/10 06:23 ب.ظ
Excellent article. I will be experiencing many of these issues
as well..
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30