تبلیغات
سرزمین عاشقان - رازهای عشق
 
سرزمین عاشقان
منم شاگرد مدرسه عشق و مجنون است استادم
درباره وبلاگ


سلام به سرزمین عاشقانه من خوشقدم هستید صفا آورده اید من میوند تره کی در حضور گرمتان با هر نوع سوالات شما جوابگو هست.maiwand.taraki200@gmail.com

مدیر وبلاگ : میوند تره کی
موضوعات
نویسندگان
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 1388/05/24 :: نویسنده : میوند تره کی

 راز عشق از نوشته های n.s.b  رازهای عشق راز عشق از نوشته های n.s.b

گفته های دونالد والترز خیلی کوتاه است گاهی به یک خط هم نمی رسد. اما اگر هر یک از آن ها را برای چند بار در روز بخوانید اثر عمیقی در روح شما خواهد داشت. هر گفتار برای یک روز است. روزهای زندگی شما با تکرار این جملات و ورود مفهمومشان به ضمیر ناخود آگاه شما خیلی زیبا تر خواهد شد. در هر حالی که هستید به خصوص پیش از خواب یکی از گفتار ها را تکرار کنید. ابتدا با صدای بلند و کم کم به شکل زمزمه. بله به همین سادگی...

1. راز  عشق در تواضع استراز عشق از نوشته های n.s.b :  این صفت به هیچ وجه نشانه تظاهر نیست. بلکه نشان دهنده احساس و تفکری قوی است. میان دو نفری که یک دیگر را دوست دارند، تواضع مانند جویبار آرامی است که چشمه محبت آن ها را تازه و با طراوت نگه می دارد.

 ادامه دارد...

 

2. راز عشق در احترام متقابل است راز عشق از نوشته های n.s.b : احساسات متغیر اند، اما احترام دو طرف ثابت می ماند. اگر عقاید شریک زندگی ات با عقاید تو متفاوت است،  با احترام به نظریاتش گوش کن. احترام باعث می شود که او بتواند خودش باشد.

 

 

3. راز عشق در این است که  به یک دیگر سخت نگیرید راز عشق از نوشته های n.s.b : عشقی که آزادانه هدیه نشود اسارت است.

 

 

4. راز عشق در این است که هر روز کاری کنی که شریک زندگی ات را خوشحال کندراز عشق از نوشته های n.s.b :  کاری مثل دادن هدیه ای کوچک، تحسین،  لبخندی از روی محبت. نگذار که جویبار محبت از کمی باران، بخشکد.

 

 

5. راز عشق در این است که  رابطه تان را مانند یک باغ، با محبت تزئین کنیدراز عشق از نوشته های n.s.b: بذر علاقه ها و عقیده های تازه را بکار که زیبایی بروید. ضمنا فراموش نکن که باغ را باید هرس کرد، مبادا غنچه های گل پوشیده از علف های هرز عادت شود. برای این که عشق همواره با طراوت بماند باید به آن  مثل هنر خلاقانه نگاه کرد.

 

 

6. راز عشق در خوش مشربی است : شوخی با دیگران را فراموش نکن، در ضمن مراقب شوخی هایت هم باش. شوخی نا پسند نکن. شوخی باید از روی حسن  نیت باشد، نه نیشدار.

 

 

7. راز عشق در این است که حقیقت اصلی عشق، یعنی تفکر را از یاد نبریراز عشق از نوشته های n.s.b : آیا یک رابطه دراز مدت، مهم تر از اختلافات  کوچک و زود گذر نیست؟

 

 

8. راز عشق در این است که  مانع بروز هیجانات منفی در وجودت شوی، و صبر کنی تا خون سردی را دوباره به دست آوری راز عشق از نوشته های n.s.b :  با این که احساس جلوه الهام است، اما شخص عصبانی نمی تواند چیزها را با وضوح درک کند. قلبت را آرام کن. تنها به این وسیله است که می توانی چیز ها  را آن گونه که هستند، در یابی .

 

 

9. راز عشق در این است که  طرف مقابلت را تحسین کنی :  هر گز با فرض این که خودش این چیز ها را می داند، از تحسین غافل نشو. مشکلی پیش نخواهد آمد اگر بار ها با خلوص نیت  بگویی: دوستت دارم. گر چه احساسات بشری به قدمت نسل بشر است، اما کلمات همواره تازه و جوان خواهند ماند.

 

 

10. راز عشق در این است که  در سکوت دست یکدیگر را بگیرید راز عشق از نوشته های n.s.b : کم کم یاد می گیرید که بدون کلام رابطه برقرار کنید.

 

 

11. راز عشق در توجه کردن به لحن صدا است :  برای تقویت گیرایی صدا، باید آن را از قلب برآورید، سپس رهایش کنید تا بلند بشود وبه سمت پیشانی برود تارهای صوتی را آرام و رها نگه دار. اگر احساسات قلبی ات را به وسیله صدا بیان کنی، آن  صدا باعث ایجاد شادی در دیگری خواهد شد.

 

 

12. راز عشق در این است که بیشتر با نگاه حرف بزنی : زیرا چشم ها پنجره های روح هستند. اگر هنگام صحبت کردن از نگاه استفاده کنی، مثل آن است که پنجره ها را با پرده های زیبایی بیارایی و به خانه گرما و جذابیت ببخشی.

 

 

13. راز عشق دراین است که  از یک دیگر انتظارات بی جا نداشته باشید راز عشق از نوشته های n.s.b : زیرا نقص همواره جزء لا ینفک انسان است ذهنت را بر ارزش هایی متمرکز کن که شما را به یک دیگر نزدیک تر می کند نه بر مسائلی که بین شما فاصله می اندازد.

 

 

14. راز عشق در این است که  حس تملک را از خود دور کنی : درحقیقت هیچ کس نمی تواند مال کسی شود. شریک زندگی ات را با طناب نیازمبند. گیاه هنگامی رشد می کند که آزادانه از هوا و نور آفتاب استفاده کند.

 

 

15. راز عشق در این است که  شریک زدگی ات را در چار چوبی که خودت می پسندی حبس نکنی راز عشق از نوشته های n.s.b : عیب جویی باعث تباهی می شود. همه چیز را همان طور که هست بپذیر، تا هر دو شاد باشید. قانون طلایی این است:  نقاط قوت را تقویت کن، و ضعف ها را نه تقویت کن نه تقبیح. هرگز سعی نکن با سوزاندن، جلوی خونریزی زخم را بگیری...

 

 

16. راز عشق در این است که هنگام سوء تفاهم، فقط به این فکر نکنی که طرف مقابل چگونه ناراحتت کرده است راز عشق از نوشته های n.s.b : در عوض به راه حلی فکر کنی که در آینده از بروز چنین سوء تفاهم هایی جلو گیری کنی .

 

 

17. راز عشق در این است که  وقتی پیشنهادی به ذهنت می رسد، به نیاز خودت برای بیان آن فکر نکنی راز عشق از نوشته های n.s.b :  بلکه به علاقه دیگری به شنیدن آن فکر کنی. اگر لازم بود، حتی ماه ها صبر کن  تا آمادگی شنیدن آن چه را می خواهی بگویی پیدا کند.

 

 

18. راز عشق در آرامش است : زیرا آرامش باعث تکامل عشق می شود. عشق، هوای نفس و احساست شدید نیست. عشق انسان ها نسبت به یک دیگر بازتابی از عشق ازلی است خداوندگار آرامش کامل است.  

 

 

19. راز عشق در این است که  در وجود یک دیگر عاشق خدا باشید راز عشق از نوشته های n.s.b : تا همواره علی رغم همه اشتباهات، تشنه رسیدن به کمال باشید،  چرا که بشر همواره علی رغم موانع فراوان، سعی می کند به سمت آرمان های جاودانه حرکت کند.

 

 

20. راز عشق در این است که  محبت تان را بسط دهید راز عشق از نوشته های n.s.b :  تا تبدیل به عشق واقعی میان دو انسان شود. سپس آن عشق را که دست پرورده پروردگار است بسط دهید تا بشریت و کل مخلوقات را در بر گیرد.

 

 

21. راز عشق در این است که  به دیگری لذت ببخشی راز عشق از نوشته های n.s.b :  ولی عشق را برای لذت نخواهی. زیرا عشق حقیقی هوا و هوس نیست. هر چه نفس قوی تر باشد، تقاضاهایش بیشتر می شود و هر چه تقاضاهای نفس قوی تر باشد، خودپرستی را در تو بیشتر و بیشتر تقویت می کند. عشق چهره واقعی خود را در ملایمت و مهربانی آشکار می کند، نه در لذت جویی .

 

 

22. راز عشق در مراعات حال دیگری است راز عشق از نوشته های n.s.b : هر قدر که ملاحظه حال دیگران را می کنی، کسی را که دوست داری بیشتر ملاحظه کن.

 

 

23. راز عشق در این است که  جاذبه های خود را با دیگری قسمت کنی راز عشق از نوشته های n.s.b : جاذبه نیرویی لطیف و نافذ است که  از دیگری دریافت می کنی . این نیرو تنها با بخشش رشد میکند .

 

 

24. راز عشق در ایجاد تنوع در زندگی است :  نگذار که روزمرگی ها مثل سیم های کوک نشده ساز، نغمه زندگی عاشقانه تان را به نوایی غم انگیز تبدیل کند.

 

 

25. راز عشق در این است که  در هر فر صتی در کنار هم آرام بگیرید راز عشق از نوشته های n.s.b :  با هم تنها باشید، و افکارتان را با یک دیگر در میان بگذارید. لازم نیست برای سرگرم شدن حتما  از محرکات خارجی استفاده کنید. قرار بگذارید که بیشتر با هم تنها باشید  تا بتوانید خودتان باشید.

 

 

26. راز عشق در این است که با زمانه کنار بیایید : مایع عشقتان را طوری نگه دارید  که بتوانید گودال هایی را که زندگی پیش پایتان می گذارد، پر کنی.

 

 

27. راز عشق در این است که  به محبوبتان قدرت و آرامش بدهید راز عشق از نوشته های n.s.b : و از او قدرت و آرامش دریافت کنید، اما نه با اصرار.

 

 

28. راز عشق در استواری است : در فصول مختلف زندگی، عشقتان را مانند کوه بلندی استوار، مانند خاک حاصلخیزی پر ثمر و مانند آفتاب چنان در مرکزیت نگه دارید، که همه ستارگان گسترده زمان و فضا به دور آن گردش کنند .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 1396/07/30 07:36 ب.ظ
سلام، من فکر می کنم سایت شما ممکن است داشته باشد
مسائل مربوط به سازگاری مرورگر وب. هنگامی که به وبلاگ شما در Safari نگاه می کنم، به نظر می رسد خوب است، اما هنگام باز کردن در اینترنت اکسپلورر، برخی از مسائل همپوشانی وجود دارد.
من به سادگی می خواستم به شما سرعتی سریع ارائه کنم!
به غیر از این، وب سایت فوق العاده!
دوشنبه 1396/06/20 01:09 ب.ظ
بلافاصله می روم تا صبحانه بخورم، وقتی صبحانه می خورم دوباره خوابیده ام
اخبار اضافی
دوشنبه 1396/06/20 12:34 ب.ظ
شریک زندگی من و من در اینجا از صفحه دیگری از صفحه دیگری گله کردم و فکر کردم
ممکن است چیزها را بررسی کنی من دوست دارم آنچه را که می بینم، بنابراین فقط دارم
شما را دنبال می کند. برای جستجوی مکرر صفحه ی وب خود به نکات بعدی نگاه کنید.
دوشنبه 1396/06/20 12:18 ب.ظ
از آنجا که مدیر این وب سایت در حال کار است، هیچ تردیدی در کوتاه مدت آن معروف خواهد بود
به ویژگی های آن
دوشنبه 1396/06/20 11:41 ق.ظ
قدردانی از این پست اجازه بدهید من آن را امتحان کنید.
دوشنبه 1396/06/20 11:19 ق.ظ
پست بسیار خوبی است من فقط بر وبلاگ شما تکان دادم و آرزو کردم
می گویند که من واقعا از مرور پست های وبلاگ لذت بردم.

پس از همه من به اشتراک شما اشتراک خواهد شد و امیدوارم که شما خیلی زود نوشتید!
دوشنبه 1396/06/20 04:29 ق.ظ
این چشمگیر است که شما از ایده های این مقاله نیز دریافت می کنید
همانطور که از بحث ما ساخته شده در اینجا
شنبه 1396/05/14 10:05 ب.ظ
Hi I am so grateful I found your webpage,
I really found you by accident, while I was browsing on Askjeeve for something else,
Regardless I am here now and would just like to say many thanks for a remarkable post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don't have time
to look over it all at the moment but I have book-marked it and also added your RSS feeds, so when I
have time I will be back to read much more, Please do
keep up the superb job.
پنجشنبه 1396/05/12 10:33 ب.ظ
Hi there mates, fastidious post and pleasant urging commented
at this place, I am truly enjoying by these.
سه شنبه 1396/05/10 10:14 ب.ظ
Hi there are using Wordpress for your site platform?

I'm new to the blog world but I'm trying to get
started and set up my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog?
Any help would be really appreciated!
سه شنبه 1396/05/10 06:23 ب.ظ
Excellent article. I will be experiencing many of these issues
as well..
جمعه 1396/04/16 07:48 ب.ظ
I'm extremely impressed together with your writing talents as well as with
the structure for your weblog. Is this a paid
subject or did you customize it your self?
Either way stay up the nice quality writing,
it's uncommon to see a nice blog like this one today..
دوشنبه 1396/04/5 05:00 ب.ظ
ریشه از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب اصل آیا نه حل و فصل درست با
من پس از برخی از زمان. جایی درون
جملات شما در واقع موفق به من مؤمن متاسفانه
فقط برای کوتاه در حالی که. من این
مشکل خود را با جهش در مفروضات و یک خواهد
را خوب به کمک پر همه کسانی شکاف.

که شما که می توانید انجام من می مطمئنا تا پایان در گم.
یکشنبه 1396/04/4 08:46 ب.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن
مناسب در آغاز آیا واقعا حل و فصل درست
با من پس از برخی از زمان. جایی درون جملات شما موفق
به من مؤمن متاسفانه فقط برای while.
من هنوز کردم مشکل خود را
با جهش در مفروضات و یک ممکن است را سادگی
به کمک پر کسانی که شکاف. اگر شما در واقع که می توانید انجام
من را مطمئنا تا پایان مجذوب.
سه شنبه 1396/02/26 05:10 ق.ظ
core از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین در
آغاز آیا نه نشستن کاملا با من پس از
برخی از زمان. جایی درون پاراگراف شما در واقع قادر
به من مؤمن اما تنها برای بسیار در حالی که کوتاه.
من این مشکل خود را با فراز در منطق و
شما ممکن است را خوب به پر کسانی که شکاف.
در این رویداد شما که می توانید انجام من می قطعا بود
مجذوب.
سه شنبه 1396/02/26 01:10 ق.ظ
Thank you, I have just been looking for information approximately this
subject for a long time and yours is the best I have discovered
so far. But, what in regards to the conclusion? Are you sure in regards to the source?
دوشنبه 1396/02/25 04:40 ب.ظ
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your blog and check again here frequently.
I am quite certain I will learn plenty of new stuff right
here! Good luck for the next!
پنجشنبه 1396/01/31 01:17 ق.ظ
This page really has all the information and facts I wanted about this
subject and didn't know who to ask.
شنبه 1388/05/24 10:44 ب.ظ
با سلام وبلاگ جالبیه!
شما می تونید تمام نیاز هاتون رو از سایت زیر تامین کنید!
http://www.beta-team.ir
شنبه 1388/05/24 10:41 ب.ظ
سلام وبلاگت از نظر محتوا عالی هست... دوست عزیز اگر دوست دارید داشتی یک سایت با قیمت مناسب و خوب بسازی به من بگو..ببین من برات یه هاست یک گیگابایتی با پهنای نامحدود...بهت می دم...بیست هزارتومن...ولی اگر دوست داری یک سایت کامل داشته باشی با هر دامینی که دوست داری...و با پشتیبانی شش ماه...ولی با قیمت بسیار ..بسیار..مناسب بهم بگو...ایمیلم رو گذاشتم اگه دوست داشتی بیشتر توضیح بدم به ایمیلم پیام بفرست تا با هم مکاتبه کنیم.
قربانت

warez.host.ir@gmail.com
شنبه 1388/05/24 10:25 ب.ظ
ثبت رایگان دامین
حتام یک سری بزنید
شنبه 1388/05/24 10:25 ب.ظ
سلام دوست عزیز اگر خواستی وبلاگت رو به سایت تبدیل کنی با کمترین هزینه و کمترین زمان کمکت می کنم این کارو انجام بدی از جمله دیگر سرویس های سایت
اکانت راپید شیر با تضمین 100 درصد
نصب چت روم اختصاصی برای وبلاگت
ثبت کردن دامنه ی IR سریعتر از همه ی سرویس دهنده های دیگه.
هاست
دامین
سرور مجازی
یه سایت باحال دیگه هم هست فکر کنم به دردت بخوره
http://www.smartdesign.ir/yahoo
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر